Hitman Episode 5: Colorado Yayınlandı

Hitman Episode 5: Colorado Yayınlandı

HITMAN Mart ayında Giriş ve Paris bölümüyle başlamış, Nisan’da Episode 2: Sapienza, Mayıs’ta Episode 3: Marakeş ile devam etmişti, Temmuz’da Yaz Bonus Bölümü yayınlanmıştı. Ağustos ayında yayınlanan Episode 4: Bangkok ise heyecanı ikiye katlamıştı. Bugün ise Episode 5: Colorado yayınlandı.

Yepyeni fırsatlar ve kılık değiştirmeler ve yeni ekipman, silah ve eşya açan 70 farklı mücadele ile dolu olan Episode 5: Colorado, sezon heyecan dolu finaline yaklaşırken oyunculara hikayeyle ilgili çok önemli bilgiler verecek. Önceki bölümlerdeki olayların gerçekten de anlam kazanmaya başladığı bir bölüm olacak. Bölüm 5’te hikaye ön plana çıkıyor ve bugüne kadar olanlar ve hikayenin nereye gittiğine dair net bir fikir sahibi olmanızı sağlıyor. HITMAN Season One’ın sondan bir önceki bölümü olan “Freedom Fighters” görevi hafife alınacak bir görev değil. Agent 47 askeri eğitim kampına dönüştürülmüş bir Kolorado çiftliğine sızmak zorunda. Oyuncular dört hedefin yerini tespit edip öldürmek için heyecan dolu bir sızma göreviyle karşı karşıya olacaklar. 

Konuyla ilgili açıklama yapan HITMAN'in baş yazarı Michael Vogt, "Umuyoruz ki oyuncular internette hikayeyi pek fazla açık etmezler, ama bir yandan da bu bölümde meydana gelen olaylara verecekleri tepkiyi duymak için de sabırsızlanıyorum. Bu bölüm heyecanlı ve tatmin edici bir sezon finaline giden yolu döşeyecek.” dedi.

Japonya’daki sezon finali 2016’nın sonlarında yayınlanacak. Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC'den izleyebilirsiniz.

Hitman: Sniper Android ve iOS için Duyuruldu

YORUMLAR