Hitman HD Collection Geliyor

Hitman HD Collection Geliyor

Square Enix tarafından dağıtılacak olan ve IO Interactive tarafından geliştirilen yeni nesil Hitman oyunu Hitman: Absolution 20 kasım 2012 tarihinde piyasada olacak. Hitman: Absolution gelirken tek başına gelmiyor. Bugün itibariyle önemli iki oyun satış marketleri olan ShopTo ve GAME  internet sitesinde Hitman HD Collection listelendi. Ancak henüz Square Enix resmi bir duyuru yapmadı.

Son günlerde görmeye alışık olduğumuz HD Collection’lar arasına Hitman’de katılmış oldu böylelikle. Bu paketin içeriğne baktığımızda ise bizleri Hitman’in eski oyunları karşılıyor. Hitman 2: Silent Assassin, Hitman 3: Contract ve Hitman: Blood Money oyunlarının restore edilmiş halleri bu paket içerisinde serinin hayranlarına sunulacak. Hitman HD Collection’da Hitman 1’in bulunmamasının asıl nedeni ise serinin asıl can alıcı noktası ikinci oyun olan Hitman 2: Silent Assassin’den başlıyor olması.

Henü resmi bir duyuru gelmiş olmasa bile listenen Hitman HD Collection’ın paltformları Playstation 3 ve Xbox 360 olarak görünüyor. Asıl oyundan daha önce çıkması beklenen Hitman HD Collection’ın çıkış tarihi ShopTo’da 15 ekim 2012 olarak gösterilirken GAME bu tarihi 2013 olarak göstermiş. Bakalım Square Enix’ten gelecek resmi açıklama ne olacak?

YORUMLAR