Hitman Sniper Ücretsiz Oldu, Hemen İndirin!

İlk olarak 2014 yılında mobil kullanıcılarına sunulan Hitman SniperAndroid platformunda kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. Bu fırsattan hemen yararlanın ve Hitman Sniper'ı ücretsiz olarak indirme şansını kaçırmayın.

Hitman: Sniper Android ve iOS için Duyuruldu

Meşhur Hitman karakterini Android ve iOS pazarında keskin nişancılık oyunuyla birleştiren geliştirici IO Interactive, oyun içerisinde 150'den fazla görev sunuyor. Bu anlamda oyunu bitirmesi bir hayli zor hale geliyorken aynı zamanda oyunda 10 farklı kontrat ve 16 farklı silah bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google Play Store üzerinde 6 Eylül Perşembe tarihine kadar ücretsiz olan oyunu indirdikten sonra istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdilik sadece Android kullanıcıları için ücretsiz hale getirilen Hitman Sniper'ın iOS sürümünün ücretsiz olup olmayacağı bilinmiyor.

Türkçe dil desteğini sayesinde oyun içi konuşmaları rahatlıkla anlayabileceğiniz yapımın 29MB'lık boyutu ile her tür telefon veya tablet PC'de yer edinebileceğini düşünüyorum. Eğer Hitman Sniper'ı ücretsiz bir şekilde indirmek isterseniz aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilir ve Ajan 47'nin bu zorlu görevde yardımcısı olabilirsiniz.

YORUMLAR