Hotspot Shield'dan Kendi Kendini İmha Eden Mesajlaşma Uygulaması

Hotspot Shield'dan Kendi Kendini İmha Eden Mesajlaşma Uygulaması

Günümüzde güvenlik hiç olmadığı kadar önemli bir yere sahip. Giderek mobile kayan kullanım alışkanlıkları, üreticileri de bu durumu gözeterek adım atmak durumunda bırakıyor.

Ünlü VPN servisi Hotspot Shield'ın yeni uygulaması Kaboom, kullanıcıların iletişim kurma süreçlerini çok daha güvenli bir hale getirmek üzere tasarlanmış, faydalı bir mesajlaşma yönetim uygulaması.

Hem Android hem de iOS platformları için indirilebilir olan Kaboom, kullanıcılara farklı mecralar üzerinden yacakları paylaşımların ve gönderilerin bir süre sonra kendilerini yok etmelerini sağlıyor. Başka bir deyişle, arkadaşınıza göndereceğiniz mesajın veya Facebook profilinizde paylaşacağınız bir gönderinin, fotoğrafın veya videonun belirli bir süre sonra yok olmasını istiyorsanız kullanmanız gereken şey Kaboom. Gönderilerin sadece metinsel içeriklerle sınırlandırılmamış olması da epey hoşumuza giden detaylar arasında.

Uygulamanın kullanımı son derece pratik ve hızlı. Üstelik herhangi bir kullanım limiti de yok. Facebook, Twitter, WhatsApp veya iMessage üzerinden göndermeyi planladığımız her içeriğin belirli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak yok olmasını Kaboom sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Açıkçası Kaboom, günümüz şartlarında epey işe yarayacak bir uygulama. Paylaşımlarımızı görmesi gereken kişiler gördükten sonra yok olmak üzere ayarlayarak büyük bir güvenlik riskinin önüne geçebiliyoruz.

Siz de Kaboom'u indirmek istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR