HTC 10 Bataryasıyla Çok Övünüyor

HTC 10 Bataryasıyla Çok Övünüyor

HTC'nin efsane haline gelen yeni telefonu HTC 10, batarya konusunda oldukça iddialı olduğunu gösteren bir video paylaştı.

HTC'nin öve öve bitiremediği yeni telefonu hakkında yeni bir açıklama daha yapıldı. Bu sefer bataryası üzerinden gönderme yapan HTC, yeni telefonuna çok güvendiğini bir kez daha gösterdi. HTC bu sefer bataryasını ve hoparlörlerini öven bir videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı. "Mühendislerimiz sizin için en iyisini yaratmaya çalışıyor" tarzında söylemlerin geçtiği videoda özellikle batarya ön plana çıkarılmış.

HTC'nin bu videoyu yayınlamasının hemen ardından telefon hakkında yapılan sızıntılar akıllara geliyor. Daha önce yapılan sızıntılarda telefonun 3000 mAh'lik bir bataryaya sahip olacağı söyleniyordu. Eğer bu sızıntılar doğruysa, HTC'nin bu batarya kapasitesi ile diğer telefonlar karşısında çok fazla ayakta kalamayacağını da söyleyebiliriz. Ancak vardır HTC'nin bir bildiği diyoruz ve telefonun lansman tarihini beklemeye başlıyoruz.

Öte yandan HTC'nin büyük umutlar yüklediği HTC 10'un 12 Nisan'da tanıtılması bekleniyor. Peki, HTC 10 sizi de heyecanlandırıyor mu?

Tanıtımına Birkaç Hafta Kala HTC 10'dan Heyecan Verici Bir Özellik Daha Geldi

HTC 10'un Çıkış Tarihi Kesin Olarak Belli Oldu

HTC 10 Performans Sıralamasında Lider Oldu!

YORUMLAR