HTC 10 Ses Kalitesiyle Bize Göz Kırpıyor

HTC 10 Ses Kalitesiyle Bize Göz Kırpıyor

HTC'nin kısa bir süre içinde resmi olarak dünyaya tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi akıllı telefonu HTC 10 yavaş yavaş yüzünü göstermeye, daha doğrusu sesini duyurmaya başlıyor demek doğru olacaktır. Mali açıdan zor bir dönem geçiren HTC zor şartlar altında da olsa yeni amiral gemisini tatmin edici bir kaliteyle kullanıcılara sunmak için büyük bir özveri gösteriyor. Firmanın belki de son umudu olan HTC 10'da bu nedenle en iyi bileşenler kullanılmasına çalışılıyor. HTC 10'da yer alacak ses sistemi de bu kalite çizgisini koruyacak gibi görünüyor.

HTC, HTC 10'da kullanacağı yenilenmiş HTC BoomSound teknolojisini tanıtabilmek için özel bir video yayınladı. Bu videoda HTC 10'da kristal kalitesinde ses elde edebilmemiz için nasıl bir sistem kullanıldığı bize anlatılırken ilginç görüntülere yer veriliyor. Sesteki küçük detayları bile fark edebilmemizi sağlayacak yeni HTC BoomSound teknolojisiyle müzik dinleme keyfimizin üst noktaya taşınması planlanıyor:

12 Nisan'da resmi olarak tanıtımı yapılacak HTC 10'nun diğer teknik özellikleri ve tasarım detayları daha önceden internete sızdırılmıştı:

HTC 10'un Kasası ve Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR