HTC 10'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

HTC 10'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Büyük bir merakla beklenen HTC 10'nun çıkışıyla ilgili tahminler gelmeye devam ediyor. Bugün internete sızan bilgilere göre ise HTC 10 19 Nisan'da bizlerle olacak.

Firma uzun bir süredir HTC 10 ile ilgili farklı görseller paylaşıyordu. Fırtına öncesi sessizlik misali yeni mobil cihazlarını sadece resimlerle internette dolaştıran HTC'nin, HTC 10'u Dünya Mobil Kongresi 2016'da göstereceği düşünülüyordu. Etkinlikte LG G5 ve Galaxy S7'nin de tanıtılacak olması, açıklananlara göre HTC 10'un aynı etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağını biraz daha muallakta bırakıyor. Bu konuda herhangi bir resmi açıklama henüz HTC'den gelmese de, bugün internete sızan bilgiler firmanın büyük çıkışı 19 Nisan'da yapacağıyla alakalı.

Elbette bunlar sadece dedikodu fakat bu seferki bir hayli ciddi görünüyor. Amerika için 19 Nisan'da çıkışını yapacağı düşünülen HTC 10 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yine de kesin bir açıklama gelmeden beklentileri çok yüksek tutmamak lazım; zira firmaların son anda ne yapacakları belli olmuyor.

Galaxy S7 Piyasaya Çıktığına Pişman Oldu, İşte S7'ye Yapılan İşkence Görüntüleri

Tarihin Gördüğü En Absürt Hacker Saldırıları

Wordpress Blogunuzu Spamlardan Nasıl Korursunuz?

YORUMLAR