HTC 2016'da İki Nexus Cihaz Üretecek

HTC 2016'da İki Nexus Cihaz Üretecek

Mobil dünyada istediği başarıya ulaşamayan HTC, yükselişe geçmek için Google ile Nexus cihazlar üretebilir söylentileri teknoloji dünyasında fısıldanıyor.

Akıllı telefon üretiminde hayal kırıklığı yaşayan HTC firması hakkında yeni dedikodular var. Yeni bir dedikoduya göre ise HTC firması iki yeni Nexus cihaz için Google ile anlaşma yapabilir. HTC daha önce de Google için Nexus cihazlarını üretmişti.

Söylentiye göre, HTC firması bu sene içerisinde 2 yeni Nexus cihaz ile karşımıza çıkabilir. Daha önce de Nexus cihaz üreten HTC'nin bu cihazları üretmesine ise kesin gibi görünüyor. Karşımıza çıkacak cihazların 5 ve 5.5 inç ekranlara sahip olacakları bilgisi de söylentiler arasında. Öte yandan Google'ın sürekli olarak LG, Samsung veya Huawei ile çalışması ise HTC'nin işini biraz zora sokabilir. Aslında HTC'nin M9 gibi başarılı telefonları da var. Bu başarının anlaşmaya etki edip etmeyeceği ise bilinmiyor. Şirket tarafından her hangi bir açıklama yapılmadığı için şu an bunlar bir rivayetten ibaret. Önümüzdeki günlerde ise HTC cephesinden açıklama bekleniyor.

HTC One X9 Görselleriyle Sızdırıldı

HTC'den Apple'a Ciddi Ayar: iPhone'u Getir HTC'yi Ücretsiz Götür!

YORUMLAR