HTC Aero Hiç Çekinmeden iPhone’u Taklit mi Etti, Siz Karar Verin

HTC Aero Hiç Çekinmeden iPhone’u Taklit mi Etti, Siz Karar Verin

HTC’nin yeni tasarladığı Aero modelinin resimleri internete sızdırıldı. Yeni HTC Aero telefonlar sanki milim milim iPhone 6 kokuyor.

HTC’nin 2015 yılında yaşadığı sıkıntılar tüm mobil telefon pazarının gözünden kaçmıyor. Ancak internete sızdırılan son modeli hakkındaki iddialar doğruysa, HTC her an Apple ile mahkeme salonlarında buluşabilir.

Birkaç noktasında farklılık gösteren yeni tasarıma bakacak olursak, HTC tam 6 renkte Android iPhone tasarlıyormuş gibi görünüyor. Aşağıdaki resimde bu benzerliği ortaya çıkarıyor. Sızdırılan resim HTC’nin kendine özgün modelinden vazgeçtiğini ve tamamen iPhone kasasına benzeyen bir kasayla HTC Aero’yu hazırladığını gösteriyor. Durum sadece tasarım benzerliğiyle de bitmiyor. HTC Aero’nun iPhone 6 ile aynı kasa malzemesini kullandığı da konuşuluyor.

HTC Aero orta sınıf bir telefon olacak. Pazardaki hedefi ise düşük bütçeli tüketiciye yönelik bir fiyat etiketi kullanmak. HTC Aero Kasım ayında piyasaya çıkacak. Bakalım dedikodular ne kadar doğru bekleyip göreceğiz.

HTC'nin Durumu Kötü ve Her Geçen Ay Daha da Kötüye Gidiyor

 Dünya Android Telefon Piyasası Krizde, Satışlar Düşüyor

HTC Örnek Alınacak Olursa, Android Pazarında Tehlike Çanları mı Çalıyor?

YORUMLAR