HTC BlinkFeed Launcher Sense Home Adını Aldı ve Yenilendi

HTC BlinkFeed Launcher Sense Home Adını Aldı ve Yenilendi

HTC BlinkFeed launcher uygulaması HTC One M7 ile birlikte ortaya çıkmıştı ve HTC'nin resmi launcher yani ana ekran uygulaması olarak belirlenmişti. HTC One M8'in çıkışıyla birlikte uygulama Google Play'e de eklenmişti ve böylece geçmişte uygulamayı bir şekilde yanlışlıkla kaldıran kullanıcıların yeniden yükleme imkanı doğmuştu.

HTC One M9'un çıkışı ile birlikte launcher uygulaması da güncellendi ve artık BlinkFeed yerine HTC Sense Home olarak adlandırılıyor. Eskisine göre çok daha uyumlu bir renk yapılanmasına sahip olan bu yeni launcher, aynı zamanda gelişmiş tema desteği, arttırılmış performans ve yardımcı araçlarla da öne çıkıyor. Her ne kadar pek çok kullanıcı manuel olarak güncelleme yaparak yeni launchera erişebilse de, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirme ve güncelleme bağlantısına da erişebilirsiniz.

Yeni HTC Sense Home uygulamasının sisteminize yüklenmesiyle birlikte çok kolay bir şekilde telefonunuzun temalarını değiştirebiliyor ve dilediğiniz gibi özelleştirme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bunun yanında kullanıcı tercihlerini öğrenen ve bulunulan konuma göre en sık kullanılan uygulamaları bu bilgiye dayanarak öneren Sense Widget'ı da yine güncellemeyle birlikte geliyor.

Aşağıdaki ekran görüntülerinden yeni launcher hakkında kısa bir görüşe sahip olabilirsiniz. Tüm özelliklere erişmek için indirmeyi unutmayın.

LG G4'ün 5.5 İnç'lik Ekranı Tanıtıldı

YORUMLAR