HTC Butterfly 2'ye Merhaba Deyin

HTC Butterfly 2'ye Merhaba Deyin

Butterfly, HTC tarafından geliştirilen ve farklı serilerinin de olacağı düşünülen telefon modeli. 2012 yılında çıkan Butterfly, 2014 yılında Butterfly 2 olarak geri dönüyor.

HTC'nin yeni cihazı Butterfly 2 yeni sızıntı kaynağı olarak düşündüğümüz "upleaks" tarafından Twitter üzerinde sızdırıldı. Butterfly 2 su geçirmez özellikle ve Android sürümü ile geleceği konusunda söylentilere neden oluyor. Butterfly J modeline oldukça benzeyen bu yeni cihaz Butterfly J'nin isim değiştirmiş versiyonu olabilir.

HTC'nin diğer bir telefonu One M8 modeli baz alınarak tasarlanan ve geliştirilen Butterfly 2, Kırmızı, Beyaz ve Mavi renk seçeneklerine sahip olacak. Bu bilgileri sizlere paylaşılan resimler ve bilgilere dayanarak söylüyoruz. Duo Camera ve renkli flaş teknolojisi de Butterfly 2 ile birlikte gelecek.

  • Butterfly 2'nin Sistemi Nasıl Olacak?

Butterfly 2 performans yönünde beklentileri karşılayacak. Snapdragon 801 işlemci ve 2700 mAh bataryayı bünyesinde barındırıyor. Bunların dışında 5 inç FULL HD ekranı, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası bulunuyor. HTC Butterfly 2, 2 GB RAM ile de performans konusunda ne kadar iddialı olduğunu bizlere kanıtlıyor.

Teknik özellikleri ve tasarımı cihazın pahalı olacağını belli ediyor. Butterfly 2'nin çıkış tarihi ise henüz belli değil.

HTC Butterfly 2'nin sızdırılan görselleri:

Galaxy Alpha'nın Özellikleri Nasıl Olacak

Sony PlayStation TV'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR