HTC, Gerçek Altından Yapılan HTC One Hediye Ediyor!

HTC, Gerçek Altından Yapılan HTC One Hediye Ediyor!

Hatırlarsanız 2013 yılının çok konuşulan firmalarından HTC, üretmiş olduğu HTC One ile yılın en iyi telefonu ödülünü almıştı. Tasarım ve performans konusunda oldukça başarılı olan bu cihazın gerçek altın kaplama modeli de çok konuşulmuştu. Yanlış duymadınız evet altın kaplama modeli.

HTC One'ın kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi üzerine şirketin İngiltere yetkilileri Twitter üzerinden bir yarışma başlattı. Bu yarışmanın ödülü, maddi değeri oldukça pahalı olan gerçek 24 ayar altın kaplama HTC One.

Yarışma HTC'nin İngiltere için açılmış olan resmi profil hesabında gerçekleştiriliyor. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken işlem oldukça basit. HTC'nin paylaşmış olduğu Tweet'i RT yaparak yarışmaya hemen katılabilirsiniz. Ne yazık ki ufak bir sorununuz var. Eğer İngiltere'de yaşamıyor ve 13 yaşınızdan küçükseniz bu yarışmaya katılamıyorsunuz. Yarışmaya katılmak için fazla bir vaktiniz yok. En son RT etme tarihi 29 Haziran 2014. Yarışmanın tüm ayrıntılarına İngilizce olarak hazırlanmış yarışma katılım şartlarından ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıda RT etmeniz gereken Tweeti görebilirsiniz.


Altın kaplama HTC One'ın piyasa fiyatı -eğer bulabilirseniz- ortalama 5 Bin TL civarında. 

YORUMLAR