HTC Nexus 2016 Android Arayüzü ve Duvar Kağıtlarını İndirin Hemen Kulanın

HTC Nexus 2016 Android Arayüzü ve Duvar Kağıtlarını İndirin Hemen Kulanın

HTC Nexus 2016 Marlin Kullanıcı Arayüzü Sürprizlerle Dolu haberimizi hatırlarsınız. İşte o muhteşem arayüzü kendi telefonunuzda da kullanabilmeniz için bir fırsat çıktı.

İnternete sızan 2016 Nexus arayüzü HTC Marlin’in oldukça farklı bir Google çekmecesiyle karşımıza çıkacağını müjdeliyordu. Aradan 24 saat geçmeden bu arayüzün APK dosyaları internete yayıldı. Bu APK dosyasını telefonunuza indirip kurduğunuzda arayüze sahip oluyorsunuz ancak tüm işlevleri yüzde 100 çalışamıyor. Yine de tecrübe etmek için bir fırsattır derseniz kullanabilirsiniz. Bu arayüz Android 7.0 Nougat işletim sisteminden de bazı yeni özellikleri barındırıyor.

Özellikle bazı cihazlarda Google çekmecesinin çalışmadığı haberlerini alıyoruz. Ancak bu APK farklı telefonlarda farklı etkileşmler yaratabiliyor. Bunun için bir liste vermek de mümkün değil. Genel olarak arayüz bir replika uygulama olduğu için fazla bir şey beklemem lazım. Gelecek günlerde daha kararlı bir sürümü çıkarsa sizlerle tekrar paylaşabiliriz. 

Nexus 2016 Duvar Kağırtları İndirin

Bu arada birbirinden farklı Nexus 2016 duvar kağıtlarını da sitemizden indirerek yeni arayüzle entegre edebilir ve telefonunuza Hexus 2016 havası verebilirsiniz. 

YORUMLAR