HTC Nexus Marlin'in Render Görüntüleri Sızdırıldı

HTC Nexus Marlin'in Render Görüntüleri Sızdırıldı

İsim sahipliğini Google'ın yaptığı yeni Nexus telefonları hakkında yeni sızıntılar paylaşılmaya başlandı. Bu sızıntılarla birlikte çok fazla konuşulan HTC'nin üreteceği Nexus Marlin hakkında artık fikir sahibiyiz.

Uzun bir zamandır üretilen telefon serisi Nexus, her sene farklı bir şirkete devredilerek yenileniyor. Bu seneki Nexus üreticilerinden birisi olan HTC, Nexus Marlin ismini taşıyan yeni telefonu üzerinde çalışıyor. HTC’nin Nexus Marlin çalışmalarını yaparken hazırladığı render görüntüleri sızdırıldı.

HTC 10 telefonuna oldukça fazla benzeyen Nexus Marlin, Google'ın farklı tasarımlara da fırsat verdiğini işaret ediyor. HTC Nexus Marlin, parmak izi okuma özelliğine sahip ve bu özellik telefonun arka kısmında yer alıyor. Yani telefonu açıp kapatma işlemleri de çoğunluk olarak telefonun arka kısmından yapılacak. Hatırlarsanız HTC 10 cihazında parmak izi okuma özelliği telefon ön kısmında yer alıyordu.

Android Nougat işletim sistemini en performansı şekilde çalıştıracak olan HTC Nexus Marlin, Qualcomm Snapdragon 821 işlemci ve 4 GB RAM'iyle birlikte karşımıza çıkabilir. Henüz HTC Nexus Marlin hakkında çok fazla bir bilgi paylaşılmadı. Yeni Nexus’un 2016'nın sonlarına doğru resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Sizce HTC Nexus Marlin’in tasarımı başarılı mı?

HTC 10 Desire Çok Uygun Bir Fiyatla Birlikte Geliyor

HTC’nin 2016 Model Nexus Cihazlarının Görüntüleri Sızdırıldı

YORUMLAR