HTC One A9'a Yeni Güncellemeler 15 Gün İçinde Gelecek

HTC One A9'a Yeni Güncellemeler 15 Gün İçinde Gelecek

Google bir güncelleme yaparsa HTC One A9 bu güncellemeleri hemen alacak nadir telefonlardan biri olacak. HTC One A9 güncellemeleri 15 günde yapacak.

HTC’nin resmi sayfalarından yapılan açıklamaya göre Google Android 6.0 Marshmallow için bir güncelleme yayınlarsa, HTC One A9 bu güncellemeyi 15 gün içinde kullanıcılarına sunacak. Kullanıcıların HTC One A9 deneyimlerini sürdürülebilir kılmak adına her türlü kolaylığı yapacaklarını açıklayan HTC kurumsal Twitter sayfası, Google Android güncellemelerinde de bu özeni göstereceklerini resmi olarak duyurdu.

Ancak HTC bu sözü ABD telefon operatörleri tarafından satılacak olan taahhütlü telefonlar için değil, kilidi açık HTC One A9’lar için veriyor. Böylece operatörlerin güncelleme periyotlarına karışmayacağının da altını çiziyor. Çünkü operatörlerin güncelleme planları farklı olabiliyor. HTC bu noktada bir söz vererek kullanıcılarına yalancı çıkmak istemiyor.

Böylelikle kilidi açık ya da "Unlocked" tabir edilen HTC One A9 kullanıcıları Google Android 6.0 Marshmallow güncellemelerinde gün saymak zorunda kalmıyorlar.

HTC One A9 Kamerasıyla Rakiplerini Silip Süpürecek

HTC One A9, 24 Bit Ses Kalitesi Yeni Android Standartlarını Belirliyor

 HTC One A9 Android 6.0 Marshmallow ile Geliyor

YORUMLAR