HTC One A9'un Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

HTC One A9'un Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

HTC’nin ABD web sitesi üzerinden bir HTC One A9 almak 400 dolara mal oluyor. Ön siparişe açılan HTC One A9 cihazları kilidi açık olarak da sipariş edebiliyorsunuz.

HTC One A9 tanıtıldı ve doğal olarak mobil telefon pazarının gündemi de değişti. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle gelen HTC One A9 5 inçlik ekranı ile 1080 x 1920 HD kalitesinde çözünürlük sunuyor. Qualcomm 64 bit 8 çekirdekli (4 x 1.5GHz, 4 x  1.2GHz) Snapdragon 617 ile çalışan HTC One A9’u bugünden itibaren ön siparişle alabilmek mümkün. Üstelik ön sipariş fiyatı da 400 dolar. HTC One A9’u kendi sitesinden alırsanız UH OH programı altında 1 yıl koruma ve 6 aylık Google Play Music aboneliği kazanıyorsunuz. Ancak bu program Türkiye’de geçerli değil.

HTC kurumsal satış sayfalarından ön sipariş deniz aşırı ülkeler için geçerli değil. Dolayısıyla Türkiye'ye gönderi yapılmıyor. Ancak ABD’de yakınları olanlar için kaçırılmaz bir fırsat olabilir. Tek yapmanız gereken HTC’nin kurumsal sitesini ziyaret etmek ve oradan koşulları öğrenmek.HTC One A9 ön siparişleri Kasım ayında sonlandırılacak.

HTC One A9 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR