HTC One M10'un Tasarımı ve Ekranı Hakkında Yeni Söylentiler Var

HTC One M10'un Tasarımı ve Ekranı Hakkında Yeni Söylentiler Var

iPhone ve Android arasında git gel yaşıyorsanız, HTC'nin yeni telefonu bu sorununuzu çözmek için geliyor. HTC One M10'un özellikleri giderek belli oluyor.

HTC'nin merakla beklenen yeni üst düzey telefonu HTC One M10, tanıtım tarihi yaklaştıkça şekillenmeye başladı. Yeni sızıntılara göre, telefonun ekran boyutu ve çözünürlüğü de ortaya çıktı. LIabTooFeR adlı kullanıcının Twitter hesabından yayınladığı mesajda, ortaya çıkan detayların gerçeklik payı oldukça yüksek.

LIabTooFeR'in de belirttiği gibi daha önce sızan haberlerde, telefonun 5.1 inç'lik ekrana sahip olacağı ve büyük oranda One A9'a benzeyeceği söyleniyordu. Yeni sızan haberin detaylarına göre HTC One M105.2 inç'lik QHD ekran ile karşımıza çıkacak. Hamdir adlı kullanıcı tarafından ortaya atılan bir diğer iddia ise M10'un tamamen farklı bir konsept üzerine kurulacağına dikkat çekiyor. Tasarım olarak büyük oranda iPhone'lara benzeyecek olan telefon, Android işletim sistemine sahip olacak. Bu sayede iPhone tasarımını seven ama Android'den vazgeçemeyen kullanıcıların bir hayli mutlu olacağı söylenebilir.

HTC'nin yeni amiral gemisi olarak nitelendirilen M10 hakkında birçok söylenti dolanıyor. Bu söylentilerin gerçeklik payı ise henüz bilinmiyor. Telefonun önümüzdeki haftalar MWC 2016 Konferansı'nda tanıtılması bekleniyor. 

HTC One M10 Adıyla ve Özellikleriyle İlgi Çekeceğe Benziyor

HTC'nin Yeni Tabletinin Özellikleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR