HTC One M7 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

HTC One M7 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

Google’ın mobil işletim sistemi Android’in en güncel sürümü 5.0 Lollipop, HTC modelleri içinde ilk olarak ödüllü amiral gemisi modeli HTC One M8 cihaz sahiplerine sunulmuştu ve One M7 için hazır olmadığı, çalışmaların sürdüğü HTC Ürün Yönetimi Başkanı Mo Versi tarafından belirtilmişti. Uzun bir aranın ardından sevindirici haber nihayet geldi ve bugün itibaren HTC One M7 sahiplerinin Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacağı resmi olarak açıklandı.

HTC One M7 kullanıcılarının merakla beklediği Android 5.0 Lollipop güncellemesi nihayet yayınlandı. HTC’nin Kıdemli Global İletişim Yöneticisi Jeff Gordon, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Avrupa’daki HTC One M7 kullanıcıları için Lollipop güncellemesinin hazır olduğunu, güncellemenin yavaş yavaş dağıtılacağını belirtti.

Materyal tasarım, gelişmiş gizlilik özellikleri sunan yeni Lollipop kullanıcı arayüzü, birden fazla sayfa gösterimini destekleyen son uygulamalar ekranı, ayarlar bölümünde ayrıca yer alan arama fonksiyonu ve tabii ki Android 5.0 Lollipop’un getirdiği yenilikleri içeren yazılım güncellemesi 7.19.401.102 sürüm numarası ile geliyor ve 725 MB boyutunda.

HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

YORUMLAR