HTC One M9 Bugün Piyasaya Çıktı ve Fiyatı Belli Oldu

HTC’nin yaptığı bir açıklamayla beraber HTC One M9 ilk olarak Taiwan’da piyasaya çıktı.

HTC One M9 Bugün Piyasaya Çıktı ve Fiyatı Belli Oldu

MWC 2015’te Android tutkunlarının heyecanla bekledikleri HTC One M9’un çıkış tarihi ve fiyatları açıklandı. Taiwan’dan yapılan açıklama bütün soruların cevabı oldu. HTC One M9 bugün piyasaya çıktı.HTC’nin yaptığı bir açıklamayla beraber HTC One M9 ilk olarak Taiwan’da piyasaya çıktı. Taiwan’lı tüketiciler HTC One M9’un 32 ve 64 GB2lik konfigürasyonlarına 690 ve 750 dolar karşılığında sahip olabilecekler.

Cihazın Avrupa’ya ve Amerika’ya doğru olan yolculuğu hakkında henüz detaylı bir açıklama yok. Ancak fiyatlarının 50 dolar dolar kadar daha yüksek olacağı konuşuluyor.

Taiwan’dan yapılan açıklama HTC One M9’un 16 Mart’tan hemen sonra Avrupa ve Amerika’da raflarda olacağını açıklarken kesin bir tarih vermese de cihaz ay sonundan önce raflarda olacak gibi görünüyor.

HTC One M9’un Türkiye’ye geliş tarihi henüz bir muamma. Ancak HTC One M9 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı hberimizde bu konuda detaylı tahminlerimizi bulabilirsiniz.

HTC One M9: 1920x1080 çözünürlükte LCD Touch Screen ve 5 inçlik bir ekrana sahip. Piksel yoğunluğu ise 441 ppi. Snapdragon 810 1.5 GHz ile çalışıyor ve microSD ile 160 GB maksimum depolama kapasitesi sunabiliyor. 

Lumia 735 ve Gizli LED Ekranı İlk Kez Görüntülendi

LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere

Ön Kamerası Flaşlı Xperia Cosmos'un Fotoğrafları Sızdırıldı

YORUMLAR