HTC One M9 Cihazlara Android 5.1 Güncellemesi Başladı

HTC One M9 Cihazlara Android 5.1 Güncellemesi Başladı

HTC One M9 cihazlara 4 Ağustos’tan (bugün) başlayarak Android Lollipop 5.1 güncellemesi geliyor. HTC One M9 güncellemeleri Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayacak.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu EMEA bölgesine HTC One M9 için Android 5.1 güncellemesi başladı. EMEA tanımlaması tüm Avrupa’yı, Ortadoğu’yu ve Africayı kapsayan bölgeye verilen bir isim. Bu tanımlamaya Türkiye’de dahil.

HTC One M9 sahipleri 4 Ağustos (bugün) itibarıyla her an Android 5.1 Lollipop güncellemesinin gelmesini bekleyebilirler. Daha önce HTC One M9 telefonlara Android 5.1 uygulama geliştirici sürümü yüklenmişti. Bu sürümün başarılı olduğunun gözlenmesi üzerine ufak tefek düzeltmelerin ardından, HTC One M9 artık kararlı bir Android Lollipop 5.1 sürümüne kavuşmuş olacak.

EMEA bölge güncellemesi 3 farklı coğrafyada 100’den fazla ülkeyi barındırıyor. Bugün itibariyle başlayacak olan güncellemenin Ağustos’un sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Bugün itibarıyla HTC One M9 kulanıcıları telefonlarının güncelleme sekmesini kontrol etmeye başlayabilirler. 

HTC, One M9 İçin Mini Model Düşünmüyor

Sony Xperia Z4 ve HTC One M9 Karşılaştırması

HTC, One M9 için Tema Oluşturma Sitesini Yayınladı

YORUMLAR