HTC One M9 Koleksiyon Sürümünün Yeni Yüzü Jourdan Dunn Oldu

HTC One M9 Koleksiyon Sürümünün Yeni Yüzü Jourdan Dunn Oldu

HTC One M9 Robert Downey Junior ile başladığı tanıtım kampanyasına, İngiliz Top Model Jourdan Dunn ile devam ediyor. Ancak Dunn sadece koleksiyon ürünleri tanıtacak. 

Elektronik cihazlar "Limited Edition" denen sınırlı sayıda üretilen koleksiyon parçalar ürettiklerinde daha farklı özellikler sunabiliyorlar. Bu özellikler genel olarak cihazı genel sürümlerden farklı kılacak tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Cihazlar elektronik konfigürasyonlarında bir değişikliğe gitmiyorlar ancak farklılaşıyorlar. HTC One M9’da bu yaz için özel bir koleksiyon hazırlıyor.

Tasarımını daha "modaya uygun" tutacak olan HTC One M9, renklerini ve sırt kapağını modern çizgilerle bezeyerek bir koleksiyon sürüm çıkarmaya hazırlanıyor. HTC One M9 Limited Edition sadece bir akıllı telefon olarak gelmeyecek, yanında telefonu süsleyecek bazı özel takılarla beraber HTC severlerle buluşacak. Bunun yanı sıra tasarımlar kadın ve erkek olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her cinse ait olan cihazların kendine has tasarım ve takılarla geleceği konuşuluyor.

Jourdan Dunn son zamanların en popüler top modellerinden biri, HTC One M9 Limited Edition serisi için bu yıldızı parlayan genç foto modeli tasarımlarıyla son derece uyumlu bulduğunu söylüyor. 

HTC One M9 Tanıtıldı

HTC One M9 Yeni Videoları 'Çok Uçuk'

Sony Xperia Z4 ve HTC One M9 Karşılaştırması

YORUMLAR