HTC One M9 Ön Sipariş Sayfaları Görüntülendi

HTC One M9 Ön Sipariş Sayfaları Görüntülendi

HTC One M8 sonrası heyecanla beklenen yeni nesin HTC One M9, Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2015) tanıtılacak. Çıkış tarihinin 1 Mart olarak duyurulduğu M9’un bazı görüntülerinin yanı sıra internette artık ön sipariş sayfalarında da rastlanabiliyor.

HTC One M9 Mobil Dünya Kongresinin başladığı tarihte piyasa çıkacak söylentileri br süredir devam ediyordu. Ancak cihaz MWC 2015'te görülse de çıkışı 5 Nisan 2015 görüşü de çok hakimdi. Öte yandan HTC’nin MWC 2015’te sergileyeceği 'Ütopya Başlıyor' konsepti ile paralel satışa sunulacağının daha mantıklı bir Pazar stratejisi olduğu da konuşuluyor. Tüm bunlar tartışılırken, Almanya'da bir mobil market mağazası HTC One M9’un fiyatının 749 Euro olacağını net bir şekilde orataya koyan aşağıdaki ön sipariş sayfasını açtı. 

Cihazın tüm özellikleri ve görüntüsü son derece detaylı olarak bu sayfada yer alıyor. Bu durumda HTC One M9’un Nisan ayını beklemeyeceğini de düşünmek yanlış olmaz. Cyberport sayfalarında yer alan ön sipariş bilgileri de daha önce sızan bilgilerden farklı. 

Sistem olarak HTC Sense 7 kullanacağı iddia edilen M9, Lollipop ile geliyor. Cihaz Qualcomm Snapdragon 810 Quad-Core, 2 GHz çekirdeğe sahip ve 3GB Ram kullanacak. 32 GB dahili bellek ile ön sipariş sayfasında yer alan HTC One M9’un 144.6 x 69.7 x 9.61 mm boyutlara ve 157 gram ağırlığa sahip olacağı da Cyberport tarafından detaylandırılmış bilgiler arasında.

HTC One M9 Nasıl Olacak?

HTC One M9, 1 Mart'ta Tanıtılacak!

HTC One M8 Parçalarına Ayrıldı

YORUMLAR