HTC One M9 Yeni Videoları 'Çok Uçuk'

HTC One M9 Yeni Videoları 'Çok Uçuk'

Şu anda Android aleminin en çok beklenen yeni telefonu HTC One M9'un yeni dört tanıtım videosu bu dünyaya ait değil gibi. Seyredenlerin çok 'uçuk' bulduğu yeni videoları bir de siz izleyin. Bakalım nasıl bulacaksınız?

CGI ve renkli efektlerle dolu yeni HTC One M9 videoları telefonun özelliklerini anlatırken, bizi başka diyarlara da götürüyor.

1080p destekli ekrana sahip olan HTC One M9'un tasarımı HTC'nin diğer tasarım ödülüne sahip cihazları M7 ve M8'e benzese de bambaşka bir havası var. Reklam ve tanıtım filmleri HTC’nin fotoğraf, ses ve çeşitli stok uygulamalarının üzerinde duruyor. 20 MP’lik kameranın muhteşem çözünürlüğü ise reklamların başrol oyuncusu gibi. 

Yeni HTC One M9 reklamları genel olarak ses siteminin yani BoomSound alt yapısının da üzerinde çok duruyorlar. HTC One ile beraber ön panele geçen hoparlörler zamanında çok ses getirmişti. Şimdi de BoomSound’un Connect adında ki yeni eklentisi, evdeki tüm Bluetooth ve Wi-Fi destekli hoparlörlerle buluşabiliyor olması ön plana çıkarılmış. 

Kısaca HTC One M9'un yeni reklamları başka markalarla değil, sanki kendisiyle ekabet halindeymiş hissi uyandıyor. Şimdi reklamlar...

HTC One M9'un Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

HTC One M9 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 Karşılaştırması

YORUMLAR