HTC One M9'un Detaylı Görüntüsü Açığa Çıktı

HTC One M9'un Detaylı Görüntüsü Açığa Çıktı

Önümüzdeki mart ayının başında duyurulacağı açıklanan, HTC'nin üst seviye akıllı telefonu HTC One M9'a ait yeni bir görsel açığa çıktı. Telefona çok yakın çekilen ve çerçeve ekran gibi detayların yanında, telefonun malzemesine dair de birçok ön bilgi sunan yeni görüntü, cihazı bekleyen kullanıcıları heyecanlandıracağa benziyor.

Ortaya çıkan görüntüye baktığımızda, sırt üstü bir yüzeyde duran HTC One M9'un öncelikli olarak ekranı dikkatleri çekiyor. Cihazın ekranının gövdeden çıkıntı yaptığını rahatlıkla görebiliyoruz. Ön yüzeyin sağ üst köşesinde bulunan ve selfie fotoğraf çekenler için hazırlanan yüksek çözünürlüklü kamera sensörü ise başka bir detay. Bir önceki model olan HTC One M8 gibi, bu tasarımında tamamen alüminyum bloktan oluştuğunu görüyoruz. Telefonun sağ kenarındaki sim kart yuvası ve ses tuşları yine metal malzemeden yapılmış durumda. Metal gövdesinin üst kısmının siyah plastik malzemeden yapıldığını gördüğümüz M9, telefonun sinyallerini bu kısımdan alıp veriyor

1 mart günü tanıtımı yapılacak HTC One M9, bu yıl daha gelişmiş bir kamerayla beğenilere sunulacak. 20 Megapiksel seviyesinde olacağı söylenen kamera sayesinde, HTC geçmiş modellerinde kullandığı ultrapiksel teknolojisinden vazgeçmiş olacak.

YORUMLAR