HTC One Mini Bugün Duyurulabilir

HTC One Mini Bugün Duyurulabilir

Son aylarda HTC One ile ilgili ortada dolaşan söylentilerin ardı arkası kesilmek bilmiyor. Söylentilerden ilki HTC tarafından geliştirilen ve Galaxy Note 3'e rakip olarak piyasaya sürülmesi beklenilen HTC One'ın daha büyük boyutlara sahip olan akıllı telefonuyla ilgiliydi. Diğer söylentiyse yine HTC One'ın daha küçük boyutlara sahip olacak telefonu HTC One Mini'ydi.

HTC UK tarafından geçtiğimiz gün içerisinde atılan tweet, bugün içerisinde belki de tüm bu dedikodulara yanıt niteliğinde bir açıklamanın bizlerle buluşabileceğinin müjdecisi oldu.

Bunu söylememizin nedeniyse, atılan tweet yanında kullanıcılarla paylaşılan resim oldu. "Yarın sizlere küçük yeni haberlerimiz var" olarak atılan tweet büyük bir ihtimalle HTC One Mini'nin duyurusunun yapılacağını işaret ediyor. Çünkü resim üzerinde bir pantolonun cebinde duran HTC cihaz dikkat çekiyor.

Büyük olasılıkla gün içerisinde duyurulacak olan HTC One Mini'yle ilgili ortaya atılan söylentiler cihazın 4.3 inçlik ekrana, 2GB RAM'e, 16GB dahili depolama alanına ve 4MP'lik UltraPixel kameraya sahip olacağı yönünde.

Aynı zamanda 9to5 Google tarafından yayınlanan habere göre bugün içerisinde duyurulması beklenilen HTC One Mini, duyurusu yapıldıktan sonra yine aynı ay içerisinde satışa sunulacak.

Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin. Eğer bahsetmiş olduğumuz gibi gün içerisinde HTC One Mini duyurulursa, en sıcak gelişmeleri yine sizlere aktarmaya çalışacağız.

Yahoo'nun Aylık Mobil Kullanıcı Sayısı Ne Kadar?

YORUMLAR