HTC One X10 Ocak 2017'de Duyurulacak

HTC One X10 Ocak 2017'de Duyurulacak

Akıllı telefon haberlerini takip ediyorsanız, Aralık 2015 tarihinde HTC, One X9 olarak adlandırdığı orta segment akıllı telefonunu piyasaya çıkarmıştı. Bugün ise HTC'nin hızlı bir ilerleme göstererek HTC One X10'u duyuracağı ortaya çıktı. 

Söylentilere göre, HTC One X9'un yerini alacak X10, önümüzdeki ayın ilk haftalarında duyurulacak. CES 2017'nin önümüzdeki Ocak ayında gerçekleşeceği göz önüne alındığında, HTC'nin şuanda HTC One X10 olarak adlandırdığı telefonunun yakın zamanda duyurulması olası görünüyor. Fakat bu noktada önemli olan, şirketin bunu avantaja çevirip çeviremeyeceği. 

Donanım açısından 5.5 inç Full HD ekrana sahip olacağını duyduğumuz X10, gücünü 2GHz hızında bir MediaTek Helio P10 işlemciden alacak. Telefon ayrıca 3 GB RAM'e ve 13 megapiksel OIS'e sahip bir arka kameraya sahip olacak. Diğer yandan 288 dolarlık bir fiyat etiketinin de olması bekleniyor. 

Bugün piyasadaki en iyi telefon olmasa da, en iyi orta segmentli telefon klasmanında zirveyi oynayacak HTC One X10'u merakla bekliyoruz. Umarız tüm özellikleri resmileştiğinde de heyecanımızı koruruz.

HTC One X9 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

HTC 10 Evo Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR