HTC One'ın Windows Phone'lu Modelinin Yeni Resimleri Ortaya Çıktı

HTC One'ın Windows Phone'lu Modelinin Yeni Resimleri Ortaya Çıktı

Tayvan asıllı teknoloji şirketi HTC yeni üreteceği modeller üzerinde çalışıyor. Ünlü şirket HTC One'ı geliştirerek Windows Phone işletim sistemine kavuşturacak.

Windows Phone, Microsoft tarafından geliştirilmekte olan mobil bir işletim sistemi. Henüz kendine pazar payı açmaya çalışan bu işletim sistemi için durum pekiyi gözükmüyor. Her ne kadar Nokia gibi telefon markalarından destek alsa da pazar payı Microsoft için git gide daralıyor. HTC'nin desteğini alarak pazar payındaki daralmayı durdurmak isteyen Microsoft, HTC One'a Windows Phone işletim sistemini entegre edecek.

İşte HTC One'ın Windows Phone'lu modelinin son paylaşılan fotoğrafı:

HTC'nin uzun süredir bu telefon için mesai yaptığını biliyoruz.  Yüksek performansa sahip olmasını beklediğimiz bu cihaz fiyatıyla da ilgi çekecek gibi. Fiyat konusunda herhangi bir tahmin yapılmazken cihazın resmi ve teknik özellikleri rahatça söylenebiliyor.

İlk olarak telefonu açtığınızda Windows Phone 8.1 işletim sistemi karşınıza gelecek. Snapdragon 801 işlemciyle 2.3 GHz hızında çalışacak bu telefon, FULL HD olması ve 5 inç boyutuyla karşımıza gelecek.  2600 mAh bataryasıyla uzun saatler yanınızda olması mümkünken, Gorilla Glass camıyla da dayanıklılığını öne çıkaracak. Ve son olarak 32 GB dahili hafızası olduğunu da söyleyelim.

Aizce Windows Phone'un satışlarını HTC yükseltebilecek mi?

Novende ile Telefon Konuşmalarınızı Kimse Dinleyemeyecek

Ses İle Mobil Cihazları Şarj Etmek Mümkün Mü?

YORUMLAR