HTC U 11'in Özellikleri Sızdırıldı

HTC U 11'in Özellikleri Sızdırıldı

Artık hepimiz, HTC'nin yeni modeli HTC U 11'in geleceğini biliyoruz. Yeni bir amiral gemisi telefonla karşımıza çıkan HTC, önümüzdeki hafta tüketicilere tanıtacak. Cihazla ilgili şuana kadar elimizde olan bilgilerde söylentiler ve sızdırılan verilerle sınırlı. Bu ayın başlarında Geekbench'te çıkan HTC U 11 özellikleri, bu sefer de GFXBench üzerinde yayınlandı. 

GFXBench'te yapılan son incelemelerde HTC U 11 özellikleri açıklandı. Bununla birlikte artık emin olduk ki, bugüne kadar duyduğumuz çoğu bilgi doğrulandı. Ekranla başlayacak olursak, HTC U 11 amiral gemisinde, QHD çözünürlüğe sahip bir 5.5-inç bir ekran bulunuyor.

Ayrıca 2.4 GHz hızda çalışan Qualcomm'un sekiz çekirdekli bir işlemcisini bekliyoruz. Bu noktada herhangi bir model belirtilmiyor, fakat Snapdragon 835 işlemcinin olacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Diğer yandan 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 11 megapiksel arka yüz kamerası ve 15 MP bir ön kamera gelmesini olası görünüyor.

Bu özellik açıklamasında bulunmamasına rağmen, HTC'nin yeni amiral gemisinin en önemli özelliklerinden biri, bazı işlemleri gerçekleştirmek için jestlere ihtiyaç duyacak olmamız. Bunu tam olarak öğrenmemiz için 16 Mayıs tarihinin gelmesinden başka bir seçeneğimiz bulunmuyor.

Siz HTC U 11 özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

HTC U 11'in Özellikleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR