HTC U 11'in Videosu Sızdırıldı

HTC U 11'in Videosu Sızdırıldı

HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 hakkında sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce Mart ayında duyurulacağı söylenen akıllı cihazdan günümüze kadar hiç ses çıkmadı. Ancak HTC U 11'i görmemize çok az kaldı ve önümüzdeki haftalarda bütün ayrıntılarının resmi olarak ortaya çıkması bekleniyor. HTC U 11'e ait olduğu söylenen bir video ise beklentileri adeta yükseltiyor.

Daha önce sızdırılan verilerde, HTC U 11 amiral gemisinde, QHD çözünürlüğe sahip bir 5.5-inç bir ekran bulunduğu belirtilmişti. Ayrıca 2.4 GHz hızda çalışan Qualcomm'un sekiz çekirdekli bir işlemcisinin olacağı, büyük ihtimalle de Snapdragon 835 modeline sahip olacağı söyleniyordu. Diğer yandan 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 11 megapiksel arka yüz kamerası ve 15 MP bir ön kamera gelmesi de olası görünüyordu. Sızdırılan videoda telefona ait bütün detaylar apaçık görülüyor:

Videoya göre HTC U 11, tasarım açısında oldukça temiz bir arka yüzeye sahip olacak. Bunun yanında gerçekten şık ve minimalist görünüyor. Halefi HTC 10'a nazaran daha saygın özellikleri olduğunu da unutmayalım. Yarışta kendine yer bulur mu emin değiliz, ancak HTC'nin iddialı bir geri dönüş yaptığını söylersek yanılmış olmayız. 

HTC U 11'in Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR