HTC Yeni Model Bir Akıllı Telefon Çıkarıyor, Bu Kez Çok Farklı Düşünüyor

HTC Yeni Model Bir Akıllı Telefon Çıkarıyor, Bu Kez Çok Farklı Düşünüyor

Yaklaşık 3 yıldır birbirine benzer tasarımlar sunan HTC, artık yenilenmeye karar verdi. HTC’nin yeni modeli HTC One M9 ya da M8’e hiç benzemeyecek.

İki yılı aşkın süredir üretim bantlarından hep benzer karakterde ve tasarımda ürünler çıkarak HTC, yeni tasarlayacağı akıllı telefonun son derece değişik olacağını ima etti. HTC CEO’su Cher Wang bundan sonra gelecek olan modelin hiçbir HTC modeline benzemeyeceğini söyledi. Wang, HTC’nin yeni amiral gemisi tabir edilen modelinin piyasadaki telefonlardan çok farklı karakterlere sahip olacağını belirtti.

Wang 3 ya da 4 GB’dan daha az kapasitede telefonlar üretmeyeceklerini açıklarken, özellikle kamera donanımında Sony ya da LG kadar güçlü ürünler ortaya koyacaklarının üzerinde özellikle durdu.

HTC, Android M kullanan telefonlar yapacaklarını ve en son sürümün bütün nimetlerinden faydalanacaklarını da anlattı. Tasarım açısından klasikleşmiş HTC görünümünden sıyrılmak yerine bu çizgileri andıran ancak son derece farlı ürünler hazırladıklarını da ifade eden HTC CEO’su Cher Wang, “HTC her yönüyle piyasada belirleyici bir marka olacak” dedi.

HTC One M9’un yaşadığı talihsizliklerden sonra umarız CEO haklıdır. Çünkü HTC biraz daha iyi bir yeri hak ediyor. Yeni HTC sonbahar aylarında tanıtılabilir. 

Son Gelen HTC M9 Güncellemesi Fotoğraf Kalitesini Ne Kadar Artırdı

HTC One M9'un Kamerası Testlerde iPhone 4S Kadar Bile Başarılı Olamadı

YORUMLAR