HTC, Yeni Tasarıma Sahip Olacak Amiral Gemisinin Sözünü Verdi

HTC, Yeni Tasarıma Sahip Olacak Amiral Gemisinin Sözünü Verdi

Son yıllarda piyasaya çıkardığı amiral gemilerinde benzer tasarımlar kullanan HTC, One M7 ile başlayan seride One M8 ve One M9 için sürekli benzer ve çok fazla farklılıkları olmayan tasarım tercihi yapmıştı fakat gelecek sene üretecekleri amiral gemisi için tamamen farklı bir tasarım olacağının sözünü şimdiden verdi.

HTC'nin bu tasarımı bu kadar tutmasının sebebi şüphesiz HTC One M7'nin bir çok tasarım ödülüne layık görülerek kullanıcıların tasarımı çok beğenmesi oldu. İnce, narin ve şık bir tasarıma sahip olan HTC One serisinin tasarımı gelecek sene değişecek ve bakalım HTC bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi?

HTC yönetim kurulu başkanı Cher Wang yaptığı açıklamada HTC hayranlarının yüreklerine su serperek, 2016 yılında çıkaracakları yeni amiral gemisinin farklı bir tasarıma sahio olacağını onayladı ve aynı zamanda sözünü verdi. Farklı bir tasarım ve yaratıcı özellikler ile birlikte gelecek olan amiral gemisi için HTC hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladı.

Akıllı telefon piyasasının liderlerinden olan Samsung'un S6 ve S6 Edge ile gerçekleştirdiği büyük değişimin bir benzerini yapacak olan HTC'nin başarılı olup olmayacağı elbette belli değil fakat HTC One'da olduğu gibi başarılı bir tasarımın ortaya çıkması HTC'yi hedeflenan başarıya ulaştırır diye düşünüyorum.

HTC'nin son zamanlardaki düşük performansı nedeniyle özür dileyen Cher Wang, 2015 yılı bitmeden yeni bir akıllı telefon serisini piyasaya sunacaklarının da bilgisini verdi. Henüz bu cihazlar hakkında pek bilgi sızmasa da, bu cihazlardan en az bir tanesinin Windows 10 Mobil işletim sistemi ile çalışacağı düşünülüyor.

Biraz geç kalmış olsalar bile gerekli hamleleri yaparak geri kaldığı yarışta tekrar yükselmek isteyen HTC'nin yapacaklarını hep birlikte takip edeceğiz. Siz HTC'nin akıllı telefonları ve tasarımları hakkında neler düşünüyorsunuz? Alttaki yorum bölümünden bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Google Chrome ile Laptop Şarjınız Bitmeyecek!

YORUMLAR