HTC10, Şimdiye Kadar Bir Akıllı Telefonun Sahip Olabileceği En İyi Kamerayla Geliyor

HTC10, Şimdiye Kadar Bir Akıllı Telefonun Sahip Olabileceği En İyi Kamerayla Geliyor

HTC 10 modelinin tanıtımına sayılı günler kala şirket cihaz hakkında görseller yayınlamaya başladı. Son yayınlanan tanıtım videosu tamamen kamera özelliklerine yoğunlaştı. HTC10’nun daha önceden benzersiz bir kamerayla geleceğinin sinyali verilmişti.

HTC10, 1440 x 2560 QHD çözünürlüğe sahip 5.15-inç Super AMOLED ekran, 4 çekirdekli işlemci ve Adreno 530 GPU içeren Snapdragon 820 yonga seti, 4GB RAM, 32GB dahili depolama ve 12MP arka kamera özellikleriyle 12 Nisan tarihinde kullanıcılarının huzuruna çıkacak.

Selfie tutkunlarını hangi gizli yenilik bekliyor?

Selfie tutkunlarını sevindirecek bir de haberimiz var; HTC10 için Twitter’da paylaşılıp silinen tanıtım fotoğrafında cihazın ön kamerasında optik görüntü sabitleme teknolojisine yer verilmiş. Eğer paylaşılan görsel doğruysa HTC10 dünyanın ilk OIS teknolojili selfie kamerasına sahip akıllı telefonu olacak. Bu teknoloji sayesinde selfie sırasında el titremesinden dolayı bulanık çıkan fotoğraf sorunu ortadan kalkacak.

En iyi kamera HTC10'da mı?

Seri ve yüksek hızlı çekim gibi özelliklerin gelişini müjdeleyen video ayrıca cihazdaki kameranın UltraPixel sensör, optik görüntü sabitleme ve 4K çözünürlükte video kaydı gibi özelliklerini de sergiliyor. Videonun sonunda mesaj veren şirket kağıdın üzerine HTC 10’a ait özellikleri yazdığı görülüyor. Kağıtta; OIS (Optik görüntü sabitleyici), yeni Ultrapixel sensör ve Hi-Res 4K video çekim özelliği yazılmış.

HTC Hız Kesmiyor, Dünya Standartlarının da Üzerinde İki Kamera ile Geliyor

HTC, GoPro'ya Rakip Olacak Yeni Bir Kamera Geliştiriyor!

YORUMLAR