HTC'nin Çılgın Reklam Videolarına Robert Downey Jr. Dopingi

HTC'nin Çılgın Reklam Videolarına Robert Downey Jr. Dopingi

HTC’nin pazarlama kampanyası çılgın videolarla devam ediyor. Bu kez HTC reklam videolarına ünlü aktör Robert Downey Jr’u da kattı.HTC’nin pazarlama kampanyası çılgın videolarla devam ediyor. Bu kez HTC reklam videolarına ünlü aktör Robert Downey Jr’u da kattı.

10 farklı 30’ar saniyelik video aslında HTC One M9’un farklı bir özelliğini anlatan zeki mesajlar içeriyor. Her bir videoda da Robert Downey Jr’u görüyoruz.

Kılıktan kılığa giren ve başına türlü işler gelen bir karakteri canlandıran ünlü aktör, her sıkıntıdan HTC One M9’un bir özelliğini özetleyen bir durum yaratarak kurtulmayı başarıyor. 10 Nisan’da Amerika’da piyasaya çıkacak olan HTC One M9 özellikle Samsung Galaxy S6 serisi ile aynı gün raflara yerleşeceği için işini şansa bırakmıyor. Reklam ve pazarlamada bütçe sınırı tanımıyor.

Her biri 30 saniye olan 10 reklam filminin baş aktörü Robert Downey Jr. olunca pazarlama bütçesinin oldukça kabarık olduğunu tahmin etmek zor değil. 

HTC One M9'un farklı 10 özelliğini anlatan reklamlarla sizi başbaşa bırakıyoruz. Bakalım HTC One M9'un bu özelliklerini çözebilecek miniz?

HTC One M9 Yeni Videoları 'Çok Uçuk'

HTC One M9'da Aşırı Isınma Problemi Olabilir

YORUMLAR