HTC'nin Enteresan Kamerası RE Türkiye'de Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor

HTC'nin Enteresan Kamerası RE Türkiye'de Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor

Günlük hayatta her anı kaydetmek isteyenler için HTC ideal bir kamera geliştirdi. RE ismini verdiği yeni kamerası küçük ve sensörlü olması dolayısıyla kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi çekti. Bu enteresan kamera yurt dışının yanı sıra Türkiye'de de satışa çıkıyor.

Küçük bir el kamerası olarak nitelendirebileceğimiz HTC RE, boyutuna göre oldukça iyi özelliklere sahip. 16 MP kalitede ve 1080 piksel çözünürlükte video çekme imkanı sunan RE, 146 derecelik geniş bir açıda bile çekim yapabiliyor. Ayrıca çeşitli modları ile videoları hızlandırmanız veya yavaşlatmanızda mümkün.

Herhangi bir düğmeye ihtiyacı olmayan bu küçük kamerayı kullanmak ise oldukça kolay. RE’nin üzerinde yer alan belirli sensörleri elinizle kavradıktan sonra video kaydına başlıyorsunuz. Fotoğraf çekmek isteseniz üst kısımda bulunan düğmeyi kullanarak çekim modları arasında kolaylıkla geçiş yapma imkanınız var. Ayrıca bu akıllı kamerayı kullanarak Youtube üzerinden canlı yayın yapabileceğiniz söyleniyor.

HTC, Mayıs ayında RE isimli enteresan kamerasını Türkiye'de satışa çıkarmayı planlıyor. Yaklaşık 699 TL'lik bir fiyat etiketine sahip olması beklenen, suda ve karada çekim yapmayı sorun etmeyen bu ürün birçok mağazanın satış noktasında bulunabilecek.

HTC One M9'un Onarım ve Servisi Güç Olacağa Benziyor

HTC BlinkFeed Launcher Sense Home Adını Aldı ve Yenilendi

YORUMLAR