HTC'nin Yeni Tabletinin Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC'nin Yeni Tabletinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Google ile anlaşmaya oturacağı haberleri yayınlan HTC, yeni tableti ile geri dönüyor. HTC'nin yeni tabletinin özellikleri GFXBench'te ortaya çıktı.

Teknoloji devlerinden HTC kötü gidişatını durdurmak için hamleler yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde HTC hakkında bir takım söylentiler dolanıyordu. Bu söylentilere göre Google'ın yeni Nexus'larını HTC üretecekti ve bu kararın arkasında HTC'nin kötü gidişatının durdurulmak istenmesi yatıyordu. Bu söylentilerin üzerine ortaya çıkan görüntüler, söylentileri doğrular nitelikte.

Tablet piyasasının başarısız isimlerden birisi olarak bilinen HTC, geçtiğimiz yıllarda Nexus 9 tablet ile karşımıza çıkmıştı. Bu sefer kendi adı altında bir tablet ile karşımıza çıkacak olan HTC'nin yeni tableti GFXBench'in kriter testlerinde ortaya çıktı. HTC Desire T7 olarak bildirilen bu tablet 6.9 inçlik bir ekrana sahip. 1.3 GHz dört çekirdekli Spreadtum SC8830'dan gücünü alan tablet 1 GB RAM ile donatılmış. Android 5.0 Lollipop ile gelecek olan tabletin 22 Şubat'ta Barselona'da yapılacak olan MWC 2016'ya hazır olması bekleniyor.

GFXBench'ten sızan tabletin diğer özellikleri

HTC yaptığı hamlelerle tekrar yükselişe geçmeye kararlı görünüyor. HTC'nin bu hamlelerinin işe yarayıp yaramayacağını ise merakla bekliyoruz.

HTC 2016'da İki Nexus Cihaz Üretecek

HTC One X9 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR