HTC'nin Yeni Telefonu A16 Sızdırıldı

HTC'nin Yeni Telefonu A16 Sızdırıldı

Ürettiği kaliteli ürünler sayesinde telefon sektöründe adını başarıyla duyuran HTC'nin gizli bir şekilde geliştirmeye çalıştığı yeni telefonu A16 gün yüzüne çıktı.

HTC'nin Mobil Dünya Kongresinde tanıtması beklenen yeni telefonu A16, eğlenceli kişiliklere ve renkleri çok seven insanlara hitap ediyor. Çünkü Evleaks'ın paylaştığı sızıntıyla birlikte HTC A16, diğer telefonların klasik tasarımlarını görmezden gelerek kendine özgü bir stil oluşturmuş. Siyah, Beyaz ve Pembe renk seçeneklerine sahip olan A16'nın ilginç yanı tasarımının noktalardan oluşması. Evet yanlış duymadınız aşağıda da gördüğünüz gibi HTC A16 renklerinin üzerinde beyaz noktalar ile birlikte satışa sunulacak.

HTC A16'nın üste ve altta olmak üzere iki tane hoparlöre ve Android işletim sistemine sahip olmasının dışında başka hiçbir özelliği kesin olarak bilinmiyor. Fiyatını ise bazı toptancılar 150 Dolar olarak açıklamış. Ama paylaşılan bu fiyat herhangi bir kesinlik taşımıyor. Bakalım HTC gerçekten de bu telefonunu Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacak mı?

MWC 2016 Mobil Dünya Kongresi'nde Karşımıza Çıkacak Cihazların Listesi

HTC One M10'un Tasarımı ve Ekranı Hakkında Yeni Söylentiler Var

YORUMLAR