Huawei 2K Çözünürlüğe Sahip Yeni Phapletini Duyurmaya Hazırlanıyor

Huawei 2K Çözünürlüğe Sahip Yeni Phapletini Duyurmaya Hazırlanıyor

Gelirlerini günbegün arttırmaya devam eden Huawei, daha önce çıkardığı telefonların yanına bir yenisi daha eklemeyi düşünüyor. Yakında yapılacak açıklamayla birlikte Huawei'nin Honor Note 8 isimli yeni telefon-tablet cihazını duyurması bekleniliyor.

Çin'in sosyal ağı Weibo üzerinde paylaşılan resimlerle ortaya çıkan yeni bilgilere göre ünlü telefon ve tablet üreticisi Huawei, yeni telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Henüz bütün ayrıntıları gün yüzüne çıkmayan bu telefon-tabletin 6.6-inch boyutunda bir ekrana sahip olacağı ve bu ekrnaın 2K çözünürlük destekleyeceği söyleniyor. Ayrıca Honor Note 8 ismi verilmesi muhtemel olan cihazın Kirin 950 işlemci kullanacağı da iddia ediliyor.

Honor Note 8 Teknik Özellikleri

Resmi olarak duyurulmadığı için iddia aşamasını geçmeyen bilgilere göre Honor Note 8'de 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı olacak. Dahili depolama alanına ek olarak microSD kart desteği ile 128GB'a kadar arttırım yapılabilecek. Ayrıca cihazın 3GB RAM'e sahip olan bir başka versiyonu daha olacağı söyleniyor ve bu versiyonun da 32GB dahili depolama alanıyla gelmesi bekleniliyor. 

Honor Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Boyutu sebebiyle batarya boyutu da büyük olacak olan Honor Note 8'in 4.400mAh batarya kapasitesi kullanması da ortaya atılan iddialar arasında yerini almış bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte telefonun arka tarafında 13MP ve LED flaş destekli bir kamerası olacağı, ön tarafında ise 8MP kameranın yer alacağı söylenenler arasında. Oldukça hoş özelliklere sahip olan Huawei Honor Note 8'in 1 Ağustos tarihinde yapılacak olan bir etkinlikle resmi olarak duyurulacağı da haberlerde kendisine yer bulmuş. 

Huawei Honor 8 Satış Rekorları Kırıyor!

Huawei Honor 5C Çıkış Tarihi, Özellikleri, Fiyatı

Huawei Honor 8 Sızdırıldı

YORUMLAR