Huawei CEO'su P30 İçin Onay Verdi

Berlin'de düzenlenen IFA teknoloji fuarında Kirin 980 yonga seti ve Mate 20 Lite ile dikkatleri üzerine çeken Huawei, P30 için onay verdi. Yeni P30 serisinin her zaman olduğu gibi P30 Lite, P30 ve P30 Pro şeklinde geleceği düşünülüyor.

Özellikle son birkaç yıldır Mate ve P serileriyle şov yapan Huawei, her kullanıcı kitlesine cihaz sunmasıyla gözlerden kaçmıyor. Ayrıca rakiplerine oranla daha ucuz fiyatlandırma yaparak kullanıcı çekmeye çalışan şirket IFA 2018 fuarında boy gösterdi ve 'dünyanın en güçlü işlemcisi' olarak adlandırılan Kirin 980'i tanıttı.

Huawei CEO'su Richard Yu ile yapılan röportajda yeni P serisini onaylandı ve tarih olarak şubat ayı hedef gösterildi. 2019 yılında yepyeni özellikleri ve piyasada son teknoloji ile Huawei meraklılarının beğenisine sunulacak olan P30 serisinin üç farklı sürüm ile gelmesi bekleniyor.

Ayrıca 16 Ekim tarihinde Mate 20 serisini kullanıcılarla paylaşacağını duyuran Çinli üretici, IFA fuarında Mate 20 Lite'ı sunmuştu. Fakat Ekim'de yapılacak lansman kapsamında Mate 20 ve Mate 20 Pro'yu da gözler önüne serecek şirketin 2019 yılında ise P30 serisine odaklanacağı ifade edildi.

Peki ya siz Huawei cihazları hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce P30 serisi nasıl olacak? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR