Huawei D1 Quad Yakında Türkiye'de

Huawei D1 Quad Yakında Türkiye'de

Huawei, yüksek donanım özellikleri ve uygun fiyatı ile tercih edilen popüler akıllı telefon üreticilerinden birisi. Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Huawei yeni amiral gemisi niteliğindeki akıllı telefonu olan D1 Quad’ı Türkiye pazarına sokmaya hazırlanıyor. Çok yakında ülkemizde satışa sunulacak olan D1 Quad sahip olduğu üstün özellikleri ve şık tasarımı ile tercihiniz olabilir, ayrıca her Huawei telefonunda olduğu gibi uygun fiyatı sizleri cezbedecektir.

Özelliklede 2012 yılında büyük bir çıkış yakalayan Huawei ürettiği en ince akıllı telefon ve 4 çekirdekli D Quad modelleri ile dünya çapında popülaritesini arttırmayı başardı. Bunun yanı sıra üstün özelliklere sahip telefonları uygun fiyata alabilmeyi bizlere sunan Huawei bu yönüyle de birçok kullanıcının ilk tercihi olmaya başlamıştı. Geleceği parlak şirketler arasında yer alan Huawei şimdiden ulaştığı satış rakamları ile dev şirketlerin gözünü korkutmaya başladı bile.

Ülkemizde de iddialı bir çıkış yapmayı başaran Huawei birçok modeli ile Türkiye’de de beğeni toplamayı başardı. Şimdi yeni ve güçlü modeli D1 Quad ile tekrar ülkemizde popülerliğini arttırmayı hedefleyen Huawei yeni modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Peki Huawei’nin bayrağını ileriye taşıyacak olan yeni modeli D1 Quad’ı amiral gemisi yapan özellikleri neler?

Her şeyden önce Huawei D1 Quad’ın Samsung ve HTC’nin amiral gemileri Samsung Galaxy S3 ve HTC One X gibi modellere kafa tutacak nitelikte üstün özellikleri olduğunu belirtelim. 4 Çekirdekli Huawei K3 işlemcisini kullanan cihazda 1 GB ram bulunuyor. Sahip olduğu 4.5 inçlik dev ekranıyla büyük ekran seven kullanıcıları memnun edecek cinsten bir cihaz.

Fiyatı henüz belli olmasa da Huawei D1 Quad’ın ülkemizde uygun bir fiyata satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Ne zaman piyasada olacağı da kesin olarak bilinmeyen cihazın Kasım ayının sonlarında raflarda olması bekleniyor. Bakalım geride kalan modelleri ile beğeni toplayan Huawei yeni amiral gemisi ile neler yapacak.

YORUMLAR