Huawei, Honor 7 Plus'ı Çin'de Sertifika Alarak Resmi Hale Getirdi

Huawei, Honor 7 Plus'ı Çin'de Sertifika Alarak Resmi Hale Getirdi

Çin merkezli dev teknoloji şirketi Huawei, 2016 yılında tanıtacağı yeni telefonları için sertifika almaya başladı bile. Kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen ve çıkıp çıkmayacağı bilinmeyen Huawei Honor 7 Plus, önümüzdeki aylarda kesin olarak tanıtılacak.

Çok yakında Huawei'nin başarılı telefon modeli olan Honor ailesine yeni üyeler ekleniyor. Ailenin yeni üyesi ise KIW-AL20 kod adını taşıyor ve çok kısa bir süre önce TENAA'dan sertifikasını aldı. Yani Huawei'nin Honor 7 Plus'ı kaçışı olmadan çok kısa bir süre içerisinde tanıtılacak.

Honor 7 Plus, 1.5GHz hızında 8 çekirdekli bir işlemciden gücünü alacak. Cihaz, işlemcisinin yanı sıra 5.5 inç ekranı ve 32 GB ROM'uyla dikkatleri üzerine çekiyor. Henüz kesin olmayan bilgilere göre Honor 7 Plus'ın 2 GB RAM'i ve 13 MP kamerası olacak. Bunun yanı sıra artık her telefona konulmak için uğraşılan parmak izi okuma özelliği ve Android 5.1.1 işletim sistemi de Honor 7 Plus ile tüm kullanıcılara ulaşacak. Telefonu rengine bakarak alanlar için ise Honor 7 Plus'ın 3 farklı renk seçeneğinin olacağını söyleyelim. Bu renklerin ise altın, gri ve değiştirilmiş gümüş olarak farklılık göstereceği söyleniyor.

Huawei, 2015 Yılında Toplamda 100 Milyon Telefon Satarak Kendi Rekorunu Kırdı!

Huawei P9 Çift Arka Kamera İle Geliyor

YORUMLAR