Huawei Honor Kamerasıyla Şaşırtacak

Huawei Honor Kamerasıyla Şaşırtacak

Akıllı telefon pazarında her geçen gün rekabet artıyor ve bu rekabetin asıl nedeni pazarda çok fazla özelliğe sahip çok fazla akıllı telefon modelinin bulunması. Hal böyle olunca akıllı telefon kullanıcıları kendilerine uygun telefonu seçmekte zorlanıyorlar çünkü birbiriyle benzeşen çok fazla akıllı telefon var. Ancak Huawei, Honor modelini tamamen farklı bir noktaya çekebilecek bir yenilik bulmuş gibi görünüyor.

Mobil dünyada her kullanıcı türüne hitap edebilecek yüzlerce telefon var. Akıllı telefon alacak kişiler bu yüzden birbirleriyle inanılmaz benzeşen bu telefonlar arasında tercih yaparken zorlanıyor. Huawei, yeni Honor modelinde bir farklılığa gitmiş. İlk bakışta tamamen sıradan, arka kameraya sahip bir telefon gibi duruyor. Ancak, ön kamera yok. Hem de bu zamanda? Ancak sürpriz bu noktada ortaya çıkıyor. Yeni Huawei Honor'da ön kamera, arka kameraya monte edilmiş bir şekilde geliyor. Yani arka kamera sürgülü. Cihazın yan tarafında bulunan bir tuşa basıldığında sürgü harekete geçiyor ve telefonun ön kamerası ortaya çıkıyor.

Bu değişiklikteki amaç muhtemelen telefonun önünde daha fazla yer açmak ve daha fazla ekran alanı kazanmak. Üstelik ön kamerada çift flaş mevcut. Çift flaşlı Huawei Honor 3 GB ve 4 GB RAM'li olarak iki model halinde satışa sunulacak. 3 GB RAM'li modelin dahili depolama alanı 16 GB iken, 4 GB RAM barındıran cihazın dahili depolama alanı 64 GB olacak.

Lexus'un Uçan Kaykayını Sonunda Gördük

YORUMLAR