Huawei Honor V8 Çift Kamera ve Metal Alaşımlı Kasayla Geliyor

Huawei Honor V8 Çift Kamera ve Metal Alaşımlı Kasayla Geliyor

Bugün resmileşmesi beklenen Huawei Honor V8’in bazı görüntüleri internete sızdırıldı. Honor serisinin yeni üyesi çift arka kamerasıyla dikkat çekiyor.

Huawei Honor V8 teknik özellikleri

TENAA’dan onay alan Huawei Honor V8 kaportasının altında da oldukça tatmin edici bir konfigürasyona sahip. Cihaz 2.3GHz 8 çekirdekli işlemciden ve 4GB RAM’den gücünü alıyor. Honor V8 bu güç kombinasyonuna 32GB dahili belleği de eklemiş. 5.7 inçlik bir ekrana sahip olan cihaz 1080p çözünürlük destekliyor. Her şey bununla bitmiyor, Huawei Honor V8’in bir de 2.5GHz modeli var, bu model 64GB bellek kapasiteyle geliyor. Aynı ekran boyutlarına sahip olan bu üst model QHD çözünürlükte 2560 x 1440 piksel kalitede görüntü vaat ediyor. Her ki cihaz da 3.400 mAh batarya ve Android 6.0 ile donatılmışlar.

Ancak sızan fotoğraflarda iki farklı modelin de arka kamera bölümünde çift lens olması dikkat çekiyor. Bu kameralar 12 MP kaliteyi desteklerken ön kamera sadece 8MP olarak belirlenmiş. 

Yukarıda elde tutuşunun nasıl olabileceğine dair örnek bir fotoğrafını da görebileceğiniz Huawei Honor V8, bugün akşam saatlerine doğru resmileşmesi bekleniyor. Fiyatının ne kadar olacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

Huawei Honor V8'in Özellikleri TENAA'da Görüntülendi

YORUMLAR