Huawei Mate 20 Serisi Satışa Çıktı (Fiyatları Ne Kadar?)

Huawei'nin en güçlü akıllı telefonları olan yeni Mate 20 Pro ve Mate 20 Lite ülkemizde satışa çıktı. Aynı zamanda Huawei Türkiye tarafından paylaşılan reklam filminde telefonların özellikleri ve tüketiciye kazandırdığı faydalar anlatılıyor.

'Mate Serisinin En İyileriyle Tanışma Zamanı' isimli bir video yayınlayarak yeni Mate 20 Pro'yu ve Mate 20 Lite'ı resmi olarak Türkiye pazarına sunan Huawei, barındırdığı donanım ve yazılım özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. 60 saniyelik reklam filminde Mate 20 Lite ve Mate 20 Pro'nun tüketiciye kattıkları dile getiriliyor.

'Beklentilerinizi Yükseltin' sloganıyla yeni modellerini övmeyi ihmal etmeyen Huawei, Mate 20 Pro modelinde yeni kamera kurulumuna imza attı. Üst kısımda kare şeklinde ayarlanan üç farklı kameranın 40, 20 ve 8MP çözünürlüğünde olduğu ifade edilirken aynı zamanda parmak izi sensörü ekrana gömülü olarak geliyor.

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 Lite Fiyatları

Son bir hafta içerisinde Huawei Türkiye garantisiyle satışa çıkmaya başlayan Mate 20 Pro, 7900 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. 128GB dahili hafızayla gelen modelin daha ucuz versiyonu olan Mate 20 Lite'ın fiyatı da 2600 TL civarında. Bu fiyatlarla Türkiye pazarında iyi işler çıkarmak isteyen Huawei'nin nasıl bir tepki alacağını yakın zamanda göreceğiz.

Peki ya siz yeni Mate 20 Pro ve Mate 20 Lite'ın fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!