Huawei Mate 9 GFXBench Testlerinde Ortaya Çıktı

Huawei Mate 9 GFXBench Testlerinde Ortaya Çıktı

Huawei'nin yeni üst sınıf telefonu olarak tanıtacağı Huawei Mate 9'un ilk görüntüleri sızmaya başladı. GFXBench testlerinde ortaya çıkan telefonun kamerası oldukça iddialı.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında ortaya çıkan Huawei Mate 8, metal kasa ile tanıtılmış ve harika bir tasarım üzerine inşa edilmişti. Mate 8'in sahip olduğu özelliklerle pek çok kullanıcıyı kendine çekmeyi başaran Huawei, şimdi yine iddialı bir telefonuyla gündeme geldi. Mate serisinin devam telefonu olarak gelecek olan Huawei Mate 9'un ilk görüntüleri Çinli kaynaklar üzerinden sızdırıldı. 2016 yılının en üst düzey akıllı telefonlarından biri olması beklenen Huawei Mate 9, yine tasarımıyla göz kamaştıracak.

Weibo üzerinde paylaşılan resimlerdeki telefonun Huawei Mate 9 olduğu iddia ediliyor. Huawei Mate 9 özellikleri gerçek anlamda tatmin edici olacak gibi görünüyor. Çift kameraya sahip olduğu görülen telefon, yine metal bir kasa üzerine inşa edilmiş. Alt alta yer alan kemaralar çift LED flaş ile destekleniyor. Ayrıca çift kamera bölmesinin altında yer alan kısmında parmak izi tarayıcısına ait olduğu söyleniyor. Öte yandan Mate 9'un 5.7 inçlik bir ekrana sahip olacağı ve Kirin 970'den gücünü alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca Mate 9'da 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı olması bekleniyor.

AnTuTu'nun Temuz Ayı En İyi 10 Telefon Listesi Bilinmeyenlerle Dolu

Google ve HTC Ortalığıyla Geliştirilen Nexus Sailfish Görüntüleri Sızdı

YORUMLAR