Huawei P40 Ailesi Hızlı Şarj Yarışının Gerisinde Kalmayacak!

Huawei önümüzdeki haftalarda yeni amiral gemisi serisi ile karşımıza çıkacak. Yeni modellerin hızlı şarj teknolojisi ile ilgili bazı raporlar ortaya çıktı.

Huawei P40 ile Çekilen İlk Fotoğraf Sızdırıldı

Huawei önümüzdeki haftalarda yeni amiral gemisi serisi ile karşımıza çıkacak. Yeni modellerin hızlı şarj teknolojisi ile ilgili bazı raporlar ortaya çıktı.

Huawei P40 Ailesi Hızlı Şarj Teknoloji ile Ortaya Çıktı!

Huawei, 26 Mart 2020 tarihinde gerçekleştireceği etkinlik ile birlikte Huawei P40 modellerini tüketiciler ile buluşturacak. Bu kapsamda P40, P40 Pro ve P40 Premium Edition modelleri ile karşılaşmayı bekliyoruz. Sertifikalandırma dosyalarında ortaya çıkan detaylar yeni modellerin hızlı şarj teknolojisi hakkında ışık tutuyor.

Huawei P40 Serisi EMUI 10.1 ile Gelebilir

Buna göre ANA-AN00 ve ANA-TN00 olarak kodlandırılan P40 22,5W hızlı şarj desteğine, ELS-AN00 ve ELS-TN00 olarak kodlandırılan P40 Pro ise 40W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Buna karşın P40 Premium Edition noktasında herhangi bir bilgi sunulmuyor.

Herhangi bir bilginin sunulmamasına karşın beklentiler P40 Premium Edition'ın, P40 Pro'ya göre daha yüksek bir desteği sunacağı yönünde. Burada 50W, 60W, 65W ve hatta belki daha fazlası ile karşılaşmamız mümkün.

Huawei'nin bir sonraki amiral gemisi modellerini çevreleyen çok sayıda sızıntı ve söylenti ile karşılaştık. Bu nedenle nelerle karşılaşacağımız konusunda bazı fikirlerimiz mevcut. Buna göre P40 Premium Edition liderliğinde üç farklı model bekliyoruz. Lider modelde beşli kamera kurulumu ile ilgili bazı bilgiler yer alıyor.

P40 Pro ise 52 MP çözünürlüğünde ana kamera ile gelecek ve bu kameranın 40 MP cine shooter, 8 MP telefoto ve 5X optik zoom destekli 125mm telefoto ile desteklenmesi bekleniyor. Baz model olan P40 ise yine benzer bir kurulum ile karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Üç modelin ikisi (teorik olarak) 1,200 Mbps hızlara ulaşabilen Wi-Fi 6+ bağlantısı ile birlikte gelecek ve tüm modeller çift modlu 5G bağlantısına sahip olacak. 

Etkinliğe bir ay gibi kısa bir süre kaldı ve sürenin gitgide daraldığı şu günlerde daha fazla detay ile karşılaşmayı bekliyoruz. Peki sizin yeni modelden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR