Huawei P9’un Yeni Sızan Görüntüleri Dedikoduları Doğruluyor

Huawei P9’un Yeni Sızan Görüntüleri Dedikoduları Doğruluyor

 Dünyanın üçüncü büyük telefon üreticisi olan Huawei, akıllı telefon ürettiğinden bu yana tam 108 milyon cihaz sattı. Yeni Huawei P9'da oldukça iddialı görünüyor.

Geçtiğimiz sene Huawei’nin performans/fiyat dengeli telefonları Asya ve Avrupa’da hızla yayılmış, ünlü marka başarısını sürdürülebilir kılmayı başarmıştı. Huawei P9’da adından çok söz ettiren, hakkında çeşitli dedikodular çıkan, tasarım görüntüleri internete sızan bir ürün.

Huawei P9 özellikleri ve fiyatı

Android 6.0 işletim sistemine, 5.2 inçlik ekrana ve 4GB RAM’e sahip olacağı söylenen bu yeni canavarın son sızdırılan görüntüleri, daha önce internette duyup gördüklerimizi doğrular nitelikte. HiSilicon Kirin 955 64-bit octa-core işlemci kullanması beklenen Huawei P9 2.900 mAh batarya ve USB C-Type giriş kullanacak. Yaklaşık 3.000 Yuan etiketle (1300- 1500 TL arası) piyasaya çıkması beklenen Huawei P9’un tüm detayları, eğer söylentiler doğruysa önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Yeni sızan aşağıdaki görüntüler ise 12-13MP kamera, dual flaş desteği, parmak izi tarayıcısı gibi detaylar sızan yeni resimlerde de net olarak görülebiliyor. 

Huawei P9 6 GB RAM İle Gümbür Gümbür Geliyor

Bu Yıl 4 Farklı Huawei P9 Modeli Görebiliriz

YORUMLAR