Huawei ve Deezer Anlaştı, Yeni Honor 5X'lerde Deezer Yüklü Gelecek

Huawei ve Deezer Anlaştı, Yeni Honor 5X'lerde Deezer Yüklü Gelecek

Deezer 2016'ya yeni bir ortaklık ile giriyor. Huawei ile anlaşmaya oturan Deezer, Huawei'nin yeni Honor 5X modellerinde yüklü olarak gelecek.

Paris merkezli popüler müzik dinleme uygulaması olan Deezer, bünyesinde 40 milyon lisanslı müzik, 40 bin radyo kanalı, podcastler ve sesli kitaplar barındırıyor. Tüm dünyada 180 ülkede yayın yapan Deezer, 6 milyon aboneye sahip. Geçtiğimiz günlerde Huawei ile anlaşmaya oturan Deezer yetkilileri, yapılan anlaşma gereğince yeni nesil Honor 5X cihazlarda Deezer yüklü olarak gelmesinde anlaştı. Buna göre artık Deezer, Huawei'nin yeni müzik akışı uygulaması konumunda. Bu anlaşma ile Deezer'ın yeni kullanıcılar kazanmayı hedeflediği tahmin ediliyor.

Anlaşma hakkında açıklama yapan Deezer Strateji Başkanı, kullanıcılarına eğlenmeleri için her zaman yeni yollar aradıklarını ve bu kapsamda çeşitli anlaşmalar yaparak yeniliği ve eğlenceyi ön planda tuttuklarını ifade ediyor. Huawei Tüketici Grubu'ndan gelen açıklamalar ise, Deezer ile yapılan anlaşmanın yerinde ve olması gereken bir anlaşma olduğu yönünde. Bu anlaşma ile Deezer'ın kullanıcı sayısında hatırı sayılır oranda artış görülmesi bekleniyor.

Huawei ve Deezer ortaklığı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Apple Music Türkiye'ye açıldığı sırada böyle bir anlaşmanın yapılmış olması ne kadar etkili olacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

Apple Music Uzun Bir Bekleyişin Ardından Türkiye'de Kullanıma Açıldı

YORUMLAR