Huawei Yeni Matebook Ürünlerini 23 Mayıs Tarihinde Tanıtacak

Huawei Yeni Matebook Ürünlerini 23 Mayıs Tarihinde Tanıtacak

Huawei'nin son Matebook modellerini piyasaya sürmesinden bu yana biraz zaman geçti ve şirketin bu modelleri yakın gelecekte tazelemesi bekleniyor. Geçmişte çıkan söylentilere göre, şirketin bir dizi dizüstü bilgisayar ve All-in-One cihazlara odaklandığı ifade ediliyordu. Şimdi ise şirket 23 Mayıs tarihinde yeni Matebook cihazlarını tanıtacak gibi görünüyor.

Huawei, resmi Twitter hesabı aracılığıyla 23 Mayıs tarihinde "en yeni ürünlerini" tanıtacağını doğruladı. Atılan tweet ile birlikte verilen teaser ise Matebook ile ilgili bir duyuru geleceğini açıkça ortaya koyuyor:


Söylentilere dönecek olursak, Huawei Matebook E, Matebook D ve Matebook X adında üç farklı Matebook modelini tanıtabilir. Bu modeller arasında bulunan Matebook E'nin All-in-One türünde, diğerlerinin ise geleneksel notebook tarzında olacağı bildirildi. Diğer yandan bu üç yeni Matebook cihazının en az 8 GB RAM'e ve Intel'in Kaby Lake işlemcilere sahip olması da bekleniyor. 

Eğer tahminler doğru çıkarsa, Huawei'nin yeni modelleri sağlam bir performans sunacaktır. Fiyatları hakkında henüz bir bilgi yok, ancak cihazlar tanıtıldığında bu tür ayrıntılara da ulaşabileceğiz.

Huawei Honor 9, Haziranda Duyurulabilir

Yeni Huawei Enjoy 7 Plus Tanıtıldı

YORUMLAR