Humble Bundle, 100 Milyon Dolar Bağış Topladı

Humble Bundle, 100 Milyon Dolar Bağış Topladı

2010 yılından beri oyunculara yönelik pek çok kampanya düzenleyen Humble Bundle, bu kampanyalar dahilinde kullanıcılardan aldığı ücretlerin bir kısmı ile bağışlar yapıyordu. Humble Bundle tarafından geçtiğimiz gün paylaşılan bir video ile bu bağışın toplam 100 milyon dolara ulaştığı ortaya çıktı.

Şirket tarafından duygusal bir teşekkür videosu paylaşılırken aynı zamanda kurucu John Graham yaptığı açıklamada, "İlk Humble Indie Bundle'dan sonra, kullanıcılar bizi çok cömert bir şekilde karşıladı" dedi. "Humble'dan alışveriş yapanlara sonsuza kadar müteşekkiriz ve bizimle çalıştıkları için dünyaya da yarar sağladıklarını bilmeleri gerekiyor " ifadelerinde bulunan kurucu, 7 yıl içerisinde bu kadar büyük işlere imza atacağının bir hayal olduğunu da belirtti.

Kurucu Graham Child's Play, Amerikan Kızıl Haç, EFF ve Sınır Tanımayan Doktorlar / Médecins Sans Frontières gibi dünya çapındaki kuruluşlara yardımların ulaştığını ifade etti. Ayrıca düzenli olarak pek çok oyunu kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunan Humble Bundle, en son Psychonauts isimli bir oyunu ücretsiz sunmuştu.

Psychonauts, Humble Bundle'da Tamamen Ücretsiz!

Walking Dead Oyununun 1. Sezonu Humble Bundle'da Bedava!

YORUMLAR