Humble Capcom İndiriminde DMC Sadece 1 Dolar!

Humble Capcom İndiriminde DMC Sadece 1 Dolar!
Can Erdil Şentürk
Can Erdil Şentürk Oyun
YORUM YAZ

Zaman zaman karşımıza sürpriz fırsatlarla çıkan Humble Bundle, yeni indirim kampanyasında Capcom oyunlarına yer verdi.

Humble Capcom Rising Bundle adı verilen kampanyada sadece 1 dolar ödeyerek 2013 yılında çıkmış DmC: Devil May Cry oyununa sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak Strider ve Umbrella Corps oyunları da 1 dolar karşılığında Devil May Cry'ın yanında geliyorlar.

Kampanyada 7.31 $ ödeyen oyuncular yukarıdaki oyunlara ek olarak Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 HD Remaster ve Resident Evil 6 oyunlarına ve Umbrella Corps Deluxe Edition yükseltmesine de sahip olabiliyorlar. Eğer Capcom'un yayınladığı son oyunlar olan Resident Evil 7, Dead Rising 4 ve Street Fighter V oyunları ile ilgileniyorsanız kampanyanın ortalama tutarı olan 7.31 doları ödediğinizde bu oyunlar için indirim kuponu kazanıyorsunuz. Resident Evil 7 için yüzde 40, Dead Rising 4 için yüzde 50, Street Fighter 5 için yüzde 50'lik indirim kuponu bulunmakta.

12 $ ödediğinizde ise büyün bu oyunlara ve indirim kuponlarına ek olarak Dead Rising 2'ye, ve Dead Rising 3: Apocalypse Edition oyunlarına da sahip oluyorsunuz. Kampanya yaklaşık 2 hafta boyunca devam edecek. Kampanyaya bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

Resident Evil: Revelations İçin İlk Oynanış Videoları Yayınlandı

YORUMLAR